Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

WARUNKI OGÓLNE - WERSJA KRÓTKA I SZYBKA:

 1. Jeśli chcesz kupić towar przez nas oferowany, to kup go wypełniając formularz zamówieniowy.

 2. Jeśli szukasz towaru, którego nie mamy w ofercie, to spytaj o niego. Zamówienia takie w miarę możliwości spróbujemy zrealizować – w granicach rozsądku – cudów nie obiecujemy. Przy takich zamówieniach zwrotów nie przyjmujemy.

 3. Jeśli nie chcesz kupić to nie zamawiaj.

 4. Towar wysyłamy z zasady na koszt kupującego, po otrzymaniu zapłaty lub za pobraniem.

 5. Udzielamy gwarancji producenta, importera lub sprzedawcy na towar – dokument sprzedaży.

 6. Można zwrócić zakupiony towaru w terminie 10 dni roboczych od daty odebrania przesyłki, ale na własny koszt i pod pewnymi warunkami.

 7. Jeśli my popełnimy błąd, to my go naprawiamy i ponosimy koszty. Jeśli ktoś inny, to postaramy się pomóc, lecz kosztów nie chcemy ponosić.

 8. Towar, który posiadamy w ofercie jest na naszym magazynie – tam gdzie podane są dodatnie stany magazynowe, w pozostałych przypadkach potrzebujemy kilku dni na jego „zdobycie”. W skrajnych wypadkach okres realizacji zamówienia może wynosi około 3 tygodni. Tak długi termin nie wynika z naszej złej woli, lecz wynika z faktu, iż pewni producenci lub dostawcy części realizują raz w miesiącu dostawy, wymagają określonej wartości zamówienia lub nie mają danej części na swoich magazynach.

 9. Kupując zgadzasz się na powyższe warunki.

 10. Dołożymy wszelkich starań aby Klient był zadowolony.

WARUNKI OGÓLNE:

 1. Sklep internetowy firmy PPHU Kamy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem http://transaxle.pl i umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

 2. W sklepie internetowym oferujemy produkty fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych bądź niekompletnych gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie do 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

 3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają podatek od towarów i usług (są cenami brutto). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

 4. Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub fakturę VAT, które Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem i stanową one podstawę ewentualnych roszczeń.

 5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu. Na koszt dostawy składają się: cena usługi Poczty Polskiej (priorytet) + koszty pakowania i opakowania + VAT (23%). Koszt dostawy jest wyszczególniony na fakturze bądź paragonie sprzedaży. Na życzenie Klienta wysyłamy towar za pośrednictwem firm kurierskich. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

 6. Towar wysyłamy po wpłynięciu należności na nasze konto lub za pobraniem.

 7. Dane podawane przez Zamawiającego w formularzu zamówienia wykorzystujemy wyłącznie do jego realizacji i nie są udostępniane innym podmiotom.

 8. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez firmę PPHU Kamy na stronach sklepu internetowego. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane. Zamówienia mogą podlegać weryfikacji w celu ich potwierdzenia.

 9. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru.

 10. W przypadku wystąpienie okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizacji złożonego zamówienia, PPHU Kamy zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

 11. Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. Standardowo czas realizacji zamówienia to 1 do 14 dni.

 12. W przypadku gdy towar znajduje się w naszym magazynie, dostawa realizowana jest natychmiast po wpłynięciu należności na nasze konto.

 13. Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru w terminie 10 dni roboczych od daty odebrania przesyłki. W takim przypadku koszt dostawy nie podlega refundacji, a zwrot towaru odbywa się na koszt Klienta. Towar winien być zwrócony w stanie niezmienionym, tj. nieużywany i w oryginalnym opakowaniu. Razem ze zwracanym produktem prosimy przesłać fakturę lub paragon oraz stosowne oświadczenie na piśmie. Jeżeli na fakturze (paragonie) znajdują się również inne towary nie podlegające zwrotowi, to po zmianie zamówienia odeślemy Państwu fakturę korygującą (paragon). Zwrot gotówki nastąpi przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 10 dni roboczych.

 14. W przypadku pomyłki sklepu i wysłania towaru innego niż zamówiony, sklep pokrywa wszystkie koszty przesyłek związane z wymianą towaru na zamówiony.

 15. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

 16. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, nieprawidłowości, błędów w opisie lub niezgodności zamówionego towaru, kupujący powinien niezwłocznie skontaktować się z firmą PPHU Kamy w celu jak najszybszego i satysfakcjonującego rozwiązania problemu.

 17. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.

 18. Niniejszy regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie jego postanowienia.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl